O nás

Vítame Vás v Našej Pekárni

Nasa pekaren o nas

Život v modernom veľkomeste, akým je napríklad Bratislava,  je veľmi hektický, a preto ľudia často uprednostňujú rýchlosť namiesto kvality. Chlieb a pekárenské výrobky pripravené z mrazeného cesta s použitím konzervačných látok sa dá kúpiť takmer všade, no kde sa dá kúpiť kvalitné pečivo, pripravené podľa tradičných receptúr?

Táto otázka bola pre nás vždy aktuálna, a preto v roku 2012 bola založená Naša Pekáreň. Všetky výrobky pečieme zo "živého" cesta, ktoré vyrábame sami a nikdy nemrazíme. Pečieme pre vás na mieste,v pekárni, takže vždy môžeme ponúknuť čerstvé slané alebo sladké pečivo.

Pre tých, ktorí nemôžu žiť bez chlebíka na raňajky, no musia dodržiavať bezlepkovú alebo bezlaktózovú diétu, ponúkame pečivo, ktoré neporuší diétu.

Dôležitým bodom našej výroby sú aj žemle a rožky do hamburgerov a hotdogov. Tieto produkty vyrobené v premium kvalite napomáhajú tomu, aby hamburgery a hotdogy boli jednotkou v ponuke vašej reštaurácie.

Naša pekáreň, malá, ale pravá ,sa snaží oživovať tradíciu poznať každého zákazníka, ktorému ponúka vlastnoručne vyrobené pečivo.

A čo robíme my? Tu sa o našich výrobkoch dozviete viac.